067 574 89 89

Billiard city

8 жовтня 2013 - deformazija

Billiard city – це ідеальне місце, де Ви зможете пограти в більярд, зустрітися з друзями чи просто відпочити від нескінченної щоденної метушні. 

Приємний інтер’єр, професійні столи і, звичайно, неповторна атмосфера клубу допоможуть Вам отримати справжнє задоволення від гри.

В нашому більярдному клубі можна зіграти в найпопулярніші ігри: російський більярд, снукер та американський пул. Ми потурбувалися про наявність професійних столів та обладнання. До Вашої уваги пропонується 6 російських столів, 5 американок та 4 снукера. Територія в 700 м2 дозволяє сусіднім гравцям не заважати один-одному і в повній мірі насолоджуватися грою. 

Досвідчений тренер завжди може допомогти вдосконалити Ваш професійний рівень, засвоїти онови чи навчитися особливим елементам гри в більярд. Якщо у Вас не має супротивника в партії – не біда! Наш тренер або наші маркери, за бажанням, можуть скласти Вам гідну конкуренцію.

Кухня Billiard city заслуговує особливої уваги. Смачні страви і напої приємно здивують кожного відвідувача. Наші кулінари працюють кожен день до останнього клієнта. 

В нашому клубі регулярно проводяться змагання і турніри. Кожен охочий може прийняти участь і продемонструвати свої вміння та навички в більярді. 

В Billiard city діє демократична цінова політика. Не залежно від дня тижня і часу доби ціна за 1 годину складає всього 65 грн. 

В нашому клубі знаходиться офіс Обласної більярдної федерації. 

     Двері Billiard city завжди відчинені для гостей. Будемо раді Вас бачити в нашому клубі! 

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар
Facebook