067 574 89 89

22-23.листопада 2014 р. Відкритий чемпіонат Дніпродзержинська 2014

18 листопада 2014 - gurza
article192.jpg

 Положення

про проведення чемпіонату Дніпродзержинська 2014

з більярдного спорту

гра «Московська піраміда»

1. Цілі і завдання.
 
Популяризація більярдного спорту серед мешканців міста, ведення здорового способу життя, вдосконалення майстерності серед спортсменів - більярдистів м. Дніпродзержинська. 
 
1.2. КАТЕГОРІЯ ЗМАГАНЬ 
 
статус - Відкритий 
дисципліна - Московська піраміда
рейтинг - немає 
особистий залік
 
1.3. ПОРЯДОК ПІДГОТОВКИ СПОРУД ТА ДОТРИМАННЯ БЕЗПЕКИ УЧАСНИКІВ І ГЛЯДАЧІВ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ 
 
У відповідності з постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів": підготовка спортивних споруд покладається на їх власників; контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки під час проведення змагань здійснюють Головні суддівські колегії, сформовані і затверджені Федерацією; власник спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов'язаний подати до Головної суддівської колегії акт про її готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність.
 
2. Час і місце проведення змагань. 
 
Відкритий чемпіонат Дніпродзержинська з більярдного спорту серед чоловіків з гри «Московська піраміда» проводиться з 22 по 23 листопада.
 
День приїзду та реєстрації 22 листопада, початок змагань о 10.00. 
 
Другий день змагань 23 листопада. 
 
м. Дніпродзержинськ,
пр. Леніна, 15 (2 поверх), БК «Дніпро»
 
3. Керівництво змаганнями. 
 
Загальне керівництво організацією та проведенням чемпіонату області здійснюється Дніпропетровським обласним осередком Федерації більярдного спорту України спільно з більярдним клубом «Дніпро».
 
3.1. ЗАЯВКИ. 
 
Попередні заявки і попередні іменні заявки надаються відповідно за 2 доби до початку змагань на електронну пошту info@fbsu.info або в Головну суддівську колегію перед початком змагань (у день приїзду та реєстрації).
 
Представники команд до початку змагань надають мандатній комісії паспорта, поіменну заяву, довідку від лікаря про допуск до змагань. До змагань допускаються учасники, які підтвердили в установлений термін свою участь.
 
4. Учасники змагань. 
 
До участі в змаганнях запрошуються спортсмени, за заявками федерацій з міст яких відряджаються спортсмени.
 
5. Умова проведення змагань. 
 
Змагання проводяться за європейською системою з вибуванням після другої поразки при вході в олімпійську сітку і після першої поразки в основній сітці зі спортивного більярду, гра «Московська піраміда». Форми одягу - згідно правил змагань, затверджених ФБС України.
 
5.1. УМОВИ ПРИЙОМУ ТА ФІНАНСУВАННЯ. 
 
Всі витрати учасників і тренерів на змагання, проїзд до місця проведення змагань і назад, добові, збереження заробітної плати, розміщення, харчування забезпечують організації, які відряджають. Витрати на організацію змагань передбачаються за рахунок коштів приймаючої сторони, інших залучених позабюджетних надходжень і частково за рахунок благодійних внесків від учасників змагань. 
Благодійні внески для учасників - 200 грн.
 
5.2.ПРИЗОВИЙ ФОНД 
 
80 % від вступних благодійних внесків
 
5.3 Проживання
 
Відповідальний за проживання для приїжджих: В'ячеслав (098)236-14-99 
 
7. Спонсори турніру.
 
Більярдний клуб "Дніпро".
 
Дане положення є офіційним запрошенням на змагання.
 
Головний суддя змагань: Панцев В'ячеслав
Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар
Facebook