067 574 89 89

Цяска Микола - переможець кубка М. Сопеляка 2014.

25 листопада 2014 - gurza
article193.jpg

У неділю, 23 листопада,  завершився відкритий турнір пам'яті Михайла Сапеляка у Львові. У базовому клубі Львівської федерації більярдного спорту "Ефе" зібрався значний склад з 31 гравця. У турнірі взяли участь представники 6 областей і 10-та міст: Львів, Тернопіль, Ужгород, Івано-Франківськ, Луцьк, Житомир, Вінниця, Борислав, Бучач та Червоноград.

У фіналі Микола Цяска (Львів) впевнено переграв Андрія Сеника (Тернопіль) 6:1, зігравши фінальну зустріч за 57 хвилин. Треті місця розділили між собою Лозицький Олексій (Житомир) і Тимчий Станіслав (Луцьк). Варто відзначити, що в одному з півфіналів, який пройшов між Миколою Цяской і Станіславом Тимчиєм, доля путівки у фінал зважилася тільки в "контровій" партії 5:4. У другому півфіналі Андрій Сеник переграв свого суперника 5:2, але досить впевнений рахунок у півфіналі негативно позначився над вирішальним матчем і в фіналі Андрій зумів виграти лише одну партію.
 
Шлях до перемоги Миколи Цяски був зовсім не простий. З п'яти матчів, які він зіграв на турнірі, три з них вирішувалися в "контрових" партіях. 
Президія ФБСУ висловлює величезну подяку організаторам цього більярдного свята за чудову підготовку і проведення турніру, а саме: власників клубу "Ефе" Геннадію Рудевичу та Олені Рудевич, суддівському корпусу Білевича Олександра і Шохіна Сергія.
Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар
Facebook