067 574 89 89

Які сюрпризи приготував Шанхай Мастерс

16 серпня 2014 - Александр

Перші три кола кваліфікації на шанхайський турнір запам'яталися в основному тим, що сіяні гравці, також як і більш високі за рейтингом перемагали своїх менш титулованих візаві. Сюрпризів хоч і мало, але багато з них залишили за бортом досить відомих гравців.

 


У першу чергу варто відзначити, що Шанхай Мастерс (поряд з Australian Open та Чемпіонатом світу) зараз, як і раніше, змушує гравців проходити кваліфікацію за «старою системою» в чотири раунди з посівом за рейтингом. Зміни тут проявилися лише в тому, що чисельність Мейн-туру збільшилася і тепер перший і другий кола кваліфікації мають по 64 учасника і лише 3 і 4 кола мають по 32 учасника.

З якихось дивних результатів варто відзначити поразку китайців в першому колі - Лю Ніня, Лю Ченьвеі і Цао Сіньлона. Насилу пройшов Дейвіда Грейса в першому раунді Тянь Пенгфей. Взяв також участь у першому колі кваліфікації відомий пулист Алекс Пагулаян, якому вдалося виграти 2 кадри у Джона Естлі.

У другому колі попрощався з Шанхаєм Джиммі Уайт, який продовжує зменшувати оберти. На цей раз Вихор в контрі поступився Джо Свейлу 4:5. З невеликих сюрпризів другого кола варто виділити поразку Елфі Бурда від того ж Тяня Пенгфея, Маркуса Кемпбелла від маловідомого Джона Естлі, Джерарда Гріна від Майкла Уеслі та Ентоні Хемілтона від Стюарта Керрінгтона.

У третьому колі програли Бен Уоллестон, Ентоні Макгілл, Дейвід Морріс, а також китайці Тянь Пенгфей і Цао Юйпен. В останньому колі віддуватися за всю піднебесну будуть лише сіяні у четвертому колі Лян Веньбо і Сяо Годун разом з прийшовшим з першого кола Чи Ханом.

Упевнено тримається все ще юний Лука Бресель, пробився у фінальну частину і нестабільний, але дуже цікавий Джеймі Джонс, пройшли Тепчайя Ун-ну і Дечават Пумдженг з Таїланду, а їхній земляк Ноппон Сенгхам поступився Джеймі Коупу. "Втримався в сідлі" також і чемпіон світу 1997 Кен Доерті, який здолав-таки непоступливого Джона Естлі. У фінальному раунді Кена очікує Марк Кінг.

 

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар
Facebook