067 574 89 89

Підсумки третього етапу Кубка України з пулу. Впевнена перемога Катерини Половинчук і запекла боротьба Євгена Новосада.

15 вересня 2014 - Александр

Саме вони стали переможцями завершившогося 13 вересня в Києві, в більярдному клубі "Бінго", третього етапу Кубка України з пулу у дисципліні "Десятка".

Як тут не згадати, що всього 2 тижні тому Євген Новосад, який довгий час займався професійно тільки пулом, став вперше у своїй кар'єрі чемпіоном світу з російського більярду (а саме з "Комбінованої піраміди"). Однак перекваліфікувавшись на піраміду, дніпропетровський спортсмен, схоже абсолютно не розгубив навичок гри на пулівському столі. Програвши в 1-му турі Артему Кошовому, Женя пробився в плей-офф по нижній сітці, а потім узяв у свого найпринциповішого суперника вельми переконливий реванш у півфіналі — 8-3. У фіналі проти Віталія Пацури досвід Новосада взяв своє — львів'янин дав гідну відсіч, але все ж поступився Євгену з рахунком 5-8.
Крім Артема Кошового ще одну бронзову медаль виборов тернополянин Руслан Островський, який програв Пацурі у півфіналі.

У жіночому турнірі все пройшло без особливих несподіванок — в черговий раз в фіналі зустрілися Вікторія Нагорна та Катерина Половинчук. Цього разу сильнішою виявилася Катя — вона виграла з рахунком 7-2. Третє місце посіла Марія Бучарская.