067 574 89 89

Ruhr Open title. Мерфі забирає перемогу в свій актив.

25 листопада 2014 - gurza
article195.jpg

Шон Мерфі, який зробив back-to-back на Європейському Турі титулів (Ruhr Open title), який виграв в минулому місяці Bulgarian Open і який займає сьоме місце в рейтингу найкращіх гравців снукеру в світі, виграв чотири титули в 2014 році.


Родзинкою його остаточної перемоги в сезоні стала перемога над Мілкінсом в Мюльхаймі, яка відбулася в другому фреймі. Мерфі розклав по лунках 15 червоних куль з чорними і забив усі кольорові кулі, зробивши 108-й максимальний брейк в історії снукера. Це був четвертий в кар'єрі Мерфі і третій в 2014 році 147-очковий брейк.  Таким чином цей гравець став першим в історії, хто зміг зробити три максимуми в одному календарному році. Мерфі зробив один подібний брейк в Чемпіонській лізі в січні, а інший на Gdynia Open в лютому.

Дивно, але Мерфі пропустив два золоті шанси на 147-ий брейк трохи раніше. Майстерний розбір кольорових куль перервала помилка на блакитній кулі в його 16 матчі проти Джо Свайла і три зелених в чвертьфіналі проти Марка Уільямса.  Тому, якщо б Шон зміг реалізувати ці 147-і брейки, то результат міг бути ще більш дивовижним. Але наразі маємо 3 максимальні брейки і визначне місце в історії снукеру.
 
32-х річний манчестерський спортсмен Мерфі зібрав 25 000 Евро за перемогу в турнірі і 1 000 фунтів в якості бонусу за максимальний брейк. 

Він також зібрав брейки в 66, 62 і 58 поінтів в односторонньому фіналі проти Глостера Мілкінса, який сподівався виграти турнір, заробивши перші рейтингові очки в своїй 19-річній кар'єрі.
 
Колишній чемпіон світу Мерфі, який йде на наступному тижні на Coral UK Championship в пік форми, сказав: “У мене було чотири або п'ять шансів на максимуми до фіналу. Коли я отримав шанс сьогодні ввечері я був під таким тиском. Я поклав дуже складний 15-ий чорний і чудово фінішував на жовтому, після чого просто концентрувався на кожній кулі".

Що ж, вітаємо переможця і бажаємо успіхів у наступних змаганнях!

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар
Facebook