067 574 89 89

Ruhr Open. Визначилися 16 найсильніших гравців.

25 листопада 2014 - gurza
article194.jpg

Ruhr Open головний снукерний рейтинг-турнір, який є частиною Чемпіонського турніру всесвітньовідомих гравців. Турнір розпочався в 2013 році і проходить у RWE-Спортгалле у Мюльхайм, Німеччина. Шон Мерфі є чинним чемпіоном.

 

Другий день турніру приніс лише локальні сенсації. Глобальних сенсацій глядачі так і не дочекалися. В першому колі було лише два матчі, в яких зафіксовано несподіваний результат. По-перше: варто відзначити першу серйозну перемогу в кар'єрі все ще юного поляка Каспера Филипяка. Примітно, що куди більш досвідчений Грін не зробив за матч жодної півсотні, а Каспер серії від 60 до 89 балів, що не так вже погано, для представника східної Європи. 4:2 і Каспер вперше у своїй кар'єрі хоч на якомусь турнірі вийшов в число 64 найсильніших. Втім, вже у другому раунді поляк програв у напруженому і несерийном матчі Марку Вільямсу 1:4.


Другим матчем першого кола з незвичайним результатом став матч з участю нічого не показуючого Майкла Джоджиу з досвідченим Тоні Драго. На цей раз Майкл особливих шансів славетному мальтійцю не залишив - 4:1 впевнена перемога Джоджиу. Втім і Майкл був битий у другому колі Марком Кінгом 4:3.

У другому раунді умовно незвичайних результатів було більше. По-перше: знову програвший Меттью Стівенс, продовжує йти в низ в своїй кар'єрі. Поступився він не дуже відомому Крісу Уокеліну 1:4. По-друге, можна відзначити різкий спад в кар'єрі Джона Хіггінса. Знову Джон в першому колі перемагає суперника зовсім іншого рівня - маловідомого австралійця Вінні Калабриса 4:2 і насухо програє Марко Фу 0:4. Схоже, що весь сезон буде для Хіга справжнім випробуванням з перспективою вильоту з числа 16 найсильніших. Цікаво, що саме цей результат на повноцінну сенсацію все ж не тягне. По зустрічам Фу лідирував 10:9, зараз вже лідирує 11:9.

З інших дивних результатів варто відзначити поразку Джо Перрі від Майкла Уослі 1:4 і поразку висхідної шотландської зірки Скотта Дональдсона від співвітчизника Фрейзера Патріка 2:4.

У третьому колі з боротьби вибули Марк Девіс (поступився в контрі Марку Вільямсу), молодий китаєць Чжоу Йелонг (програш Марку Кінгу 1:4) і Джеймі Коуп, на подив легко програв Джо Свейлу, який явно знаходить другу молодість.

У підсумку на додаток до пар у верхній частині сітки утворилися такі дуети: Джадд Трамп - Марко Фу, Фергал О'Брайен - Кріс Уокелін, Марк Вільямс - Марк Кінг і Джо Свейл Шон Мерфі. Нижня сітка виглядає солідніше верхньої. За титул можуть поборотися і Марк Вільямс, і Шон Мерфі, і Джадд Трамп, і, навіть, Марк Кінг з Марко Фу.

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар
Facebook