067 574 89 89

Євген Новосад став чемпіоном світу по комбінованій піраміді 2014!

3 вересня 2014 - Александр

Перемогою українця Євгена Новосада завершився в Киргизстані Чемпіонат світу з комбінованої піраміди.


 
Всього пару років тому повноцінно який перекваліфіковувався на російський більярд дніпропетровський пуліст за останній час встиг увійти в щільні ряди найсильніших гравців світу. Причому успіхи у Жені стабільно йшли по наростаючій - два поспіль чвертьфінали чемпіонатів світу, потім півфінал у Мінську, вихід у фінал кубка Кремля і тепер - яскрава і впевнена перемога! Пулівська школа Новосада, що дала йому більш багатий арсенал технічних і стратегічних прийомів, порівняно з більшістю представників суто російського більярду, стала запорукою перемоги Євгена на цьому турнірі.

По дорозі до фіналу українець виграв 3 матчі в контрових партіях, в тому числі в останній кулі у Євгена Курти у чвертьфіналі, а також драматичну битву у Олександра Сидорова в півфіналі (по ходу матчу Новосад програвав 2:5 по партіям і 2:7 по кулях).

У фіналі Новосаду вдалося виграти простіше. Вигравши з рахунком 6:3 ростовчанина Микити Ливади, Євген Новосад став чемпіоном світу по комбінованій піраміді 2014! Вітаємо Женю з заслуженою і красивою перемогою, та бажаємо йому не зупинятися на досягнутому!

Рахунок фінального матчу по партіям:

Євген Новосад - Микита Ливада 6:3 (0:8(до), 8:3, 8:3, 8:1, 8:5, 2:8(до), 8:7, 2:8, 8(до):2)
 
Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар
Facebook